Aksident në Nju Jork, gjashtë të vdekur

29 janar 11:39

Gjashtë persona vdiqën dhe tre të tjerë u lënduan në një aksident që ndodhi mes një  autobusi dhe një kamion mallrash në New York.

Aksidenti  ka lënë një person në gjendje kritike për jetën dhe ka plagosur rëndë dy persona që ndodheshin në autobus, tha policia e shtetit. Sipas njoftimit, viktimat janë transportuar në disa spitale, raporton CNN.

Ende nuk dihet se sa njerëz ishin në automjetet e përfshira në aksident apo ku po shkonin kur ndodhi ngjarja tragjike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në…