Aksident i rëndë në Drenas, treni godet veturën

26 dhjetor 2017 | 13:32

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Komunën e Drenasit. Në aksidentin në fjalë janë përfshirë një tren dhe një veturë, teksa është thënë se treni ka goditur veturën në fjalë.

Sipas një lexuesi të “Indeksonline” aksidenti ka ndodhur pikërisht tek ‘Lagja e Xhamisë’ teksa nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e aksidentit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbajtja e Albin Kurtit në burg për shkak të kundërshtimeve…