Rama mban fjalim në Kuvendin e Shqipërisë, shkak aktakuza ndaj Thaçit dhe Veselit

25 qershor 14:44

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë me dije se do ta mbajë një fjalim në Kuvend mbi njoftimin e djeshëm për aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

“Pas pak në Kuvendin e Shqipërisë do të mbaj fjalën mbi njoftimin e djeshëm për aktakuzën ndaj Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-Kryeparlamentarit të Kosovës, Kadri Veseli”, ka shkruar Rama në llogarinë e vet në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rita Ora ka provokuar ndjekësit me fotografitë e fundit që…