Aktori i njohur ende në gjendje të rëndë pas infektimit me koronavirus

26 maj 13:06

Bashkëshortja e Nick Cordero, Amanda Kloots ka zbuluar se aktroi është ende në gjendje të rëndë pas betejës më koronavirus.

Ylli i Broadway 41 vjeçar, ka qëndruar në spital me muaj dhe ai aktualisht ka një infeksion të mushkërive që ka bërë që shëndeti i tij të përkeqësohet.

“Nick është më mirë se dje. Ai akoma është shumë i sëmurë dhe ende po lufton me sëmundjen. Ata gjithashtu pastruan mushkëritë e tij për të ndihmuar në luftimin e infeksionit”, ka shkruar Amanda në “Instagram”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe të martën e ka…