Aktori Kevin Spacey paraqitet në gjykatë

09 janar 11:04

Aktori Kevin Spacey është paraqitur në gjykatë për t’u përballur me një akuzë të pahijshme për sulm seksual. Fituesi i Oskarit po akuzohet për sulm seksual ndaj një djali 18-vjeçar, pasi e dehi atë me alkool në një bar në Nantucket më 2016.

Ai po përballet me sulme seksuale edhe në Londër dhe Los Anxhelos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën…