Aktorja 51-vjeçare që vazhdon të mbetet një ‘Pretty Woman’

06 tetor 14:51

Julia Roberts vërteton çdo ditë e më shumë se bukuria nuk njeh moshë. Ajo është një nga aktoret më të njohura në Hollywood.

Linjat e saj trupore e tregojnë atë një femër të bukur dhe shumë seksi. Edhe pse 51 vjeçe, ajo vazhdon të mbetet një ‘Pretty Woman’.

Në daljen e saj të fundit në lidhje me një fushatë për markën italiane të modës, Calzedonia sigurisht se tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Me këmbë të tonifikuara dhe me një fustan ngjyrë pastel te shkurtër ajo na tregoi edhe një herë që mosha është thjesht një shifër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miley Cyrus po afrohet me shokun e vet të ngushtë…