Aktorja Brooke i jep fund martesës me Davidin

09 prill 11:48

Aktorja dhe modeluesja Brooke Burke ka kërkuar divorc nga David Charvet. 46-vjeçarja ka paraqitur dokumentet për t’u ndarë pas shtatë vjetësh nga bashkëshorti i saj 45-vjeçar.

Siç transmeton “TMZ”, çifti u martua në gusht të vitit 2011. Ata kanë dy fëmijë së bashku. Brooke ka dy edhe fëmijë nga një lidhje e mëparshme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Javën që lamë pas Ben Afflecku ka befasuar një 11-vjeçar…