Aktorja del nudo për 48-vjetorin e lindjes

28 shtator 11:53

Aktorja e njohur hollivudiane Gwyneth Paltrow është zhveshur duke dalë tërësisht nudo. Ajo e festoi në këtë mënyrë 48-vjetorin e lindjes një ditë më parë, duke zgjedhur të pozojë pa asnjë rrobë në trup.

Aktorja ndau me fansat në rrjetet sociale foton nudo që ka realizuar në oborrin e pasmë të shtëpisë. 48-vjeçarja dukej e lumtur duke pozuar.

Por teksa fansat e aktores e pritën mirë këtë foto, ishte një përdorues në “Instagram” që mesa duket nuk ishte i kënaqur.

Dhe kjo ishte vajza adoleshente e aktores, e quajtur Apple Martin 16 vjeç, e cila në foton e aktores kishte komentuar ironikisht “Mami”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të…