Aktorja e njohur poston pozën e ulur në shtrat, ka diçka për t’u thënë ndjekësve

28 korrik 2021 | 11:55

Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri, i “çmendi” fansat pak ditë më parë teksa publikoi në “Instagram” dy poza ku shfaqet seksi me bikini.

E bukura e Tropojës pozoi nga dhoma e hotelit ku po bën disa ditë pushime, e ekspozoi format trupore bombastike. Ajo mori qindra komplimente, por siç ndodh zakonisht në rrjetet sociale, nuk munguan as komentet negative dhe ku e akuzonin se ka bërë “photoshop”.

Pasi ka lexuar komentet e tilla, aktorja ka vendosur që të reagojë përmes një postimi në “Instastory”. Demiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi tjetër të realizuar nga dhoma e hotelit, teksa shfaqet e ulur në shtrat.

“Gjeni Photoshop-in! Ah, goja lig ta fik derën”, ishte mbishkrimi që aktorja kishte zgjedhur për imazhin, duke i kthyer një herë e mirë përgjigje të gjithëve për linjat e saj trupore.

“Goja e lig ta fik derën”/ Aktorja e njohur poston pozën e

“Goja e lig ta fik derën”/ Aktorja e njohur poston pozën e

“Goja e lig ta fik derën”/ Aktorja e njohur poston pozën e

“Goja e lig ta fik derën”/ Aktorja e njohur poston pozën e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në seancën e Kuvendit ku po shqyrtohet Projektligji për rishikimin…