Aktorja “ngre” temperaturat (Foto)

10 gusht 10:38

Kurrë nuk ka pasur problem që ta tregojë pamjen. Aktorja dhe këngëtarja e njohur Vanessa Hudgens ka “ngritur” temperaturat me fotot e postuara në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur me një palë bikini ngjyrë blu të çelët, ndërkohë që po kalon pushimet në Ishujt Turks dhe Caicos. Ylli i “The High School Musical” ka treguar fizikun e saj tërheqës për të gjithë fansat.

31-vjeçarja është shfaqur  me një varëse argjendi që shpërndahet nëpër të gjithë trupin, ndërsa në gishta mban disa unaza.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora është duke i shijuar…