Rita Ora vjen me një tjetër pozë provokuese në bikini (Foto)

10 gusht 10:37

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora është duke i shijuar në maksimum pushimet në bregdet.

Ajo vazhdon të ndajë imazhe për ndjekësit e saj, ku kësaj radhe ka publikuar një foto provokuese teksa ka pozuar me bikini.

Rita ka marrë ngjyrë nga rrezet e diellit dhe kjo e bën të duket akoma më seksi. E veshur me bikini, Rita është dukur tejet joshëse dhe komentet nuk kanë munguar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mozziku e ka dëshmuar se ka shumë fansa në disa…