Aktorja Olivia Culpo publikon foto mjaft të nxehta pas stërvitjeve

05 dhjetor 14:11

Pak ditë pasi u nda nga i dashuri, Danny Amendola, modelja dhe aktorja amerikane, Olivia Culpo po tregon se nuk e ka përjetuar fatin e keq në dashuri.

Bukuroshja 26 vjeçare po i kushton më rëndësi tani trupit të saj pasi që vazhdimisht shihet duke bërë stërvitje në fitnes.

Dhe pamjet që u kapën dje janë të bukura për t’i çelur sytë sot me këtë femër mahnitëse.

E veshur në mënyrë sportive, Olivia shfaqet tejet e bukur, joshëse dhe magjepsëse edhe pa grim.

Image result for olivia culpo

olivia culpo beauty inspo style

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka bërë me dije se dy perona…