Alaba, synim i Cityt

02 korrik 16:00

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e dëshiron David Alaban për edicionin e ardhshëm.

Ylli i Bayernit shquhet për paraqitje të mira në anën e majtë dhe në qendër të mbrojtjes ku edhe ka përfunduar pas daljes në pah të Alphonso Davies.

Leroy Sane dhe David Silva do të largohen në fund të këtij stinori dhe shumë lojtarë pritet t’i bashkohen Cityt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shqiptarët e Luginës së Preshevës zyrtarisht kanë tre përfaqësues të…