Alarmi për bombë tek Rektorati, i rrejshëm

24 maj 15:29

Alarmi për bombë te Rektorati i Universitetit “Hasan Prishtina” ka rezultuar i rrejshëm.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Pas ndërmarrjes së të gjitha veprimeve të nevojshme operative si dhe kontrollit të detajuar të hapsirës së caktuar nga ana e njësive të specializuara për menaxhimin me mejtet shpërthyese, informata – alarmi ka rezultuar të jetë i rrejshëm”, tha ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një influencuese ruse ka gjetur mënyrën e duhur për tu…