Alaudin Hamiti del me njoftim rreth edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova”

02 tetor 2023 | 18:57

U përfol nëpër rrjetet sociale se sonte starton Edicioni i dytë i “Big Brother VIP Kosova”.

Me një sqarim lidhur me këto thashetheme ka dalur, Alaudin Hamiti, prezantuesi i këtij formati.

Ai ka hedhur poshtë mundësinë e tillë teksa është shprehur se për datën do të dalin me njoftim zyrtarë.

“Hej njerëz, veç një informacion që po qarkullon gjithandej që sonte fillon Big Brother, nëpër rrjete sociale, nëpër TikTok-a, nuk ka asnjë informacion zyrtarë nga ne që sonte fillon, kështu që rrini qetë dhe e morët përgjigjen që sonte nuk fillon Big Brother. Datën kur fillon ju lajmërojmë së shpejti”, është shprehur ai në videon e postuar në story.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,…