Alba poston foto joshëse nga plazhet e Meksikës

26 shkurt 2024 | 11:32

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë me familje.

Kështu bëri të ditur vet ajo teksa ndau foto dhe video me motrën dhe nënë e saj.

Po ashtu edhe vet Alba dukej më në qejf dhe në humor të mirë.

View this post on Instagram

A post shared by Alba Vukaj (@albanavukaj)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Shemsedin Dreshaj,…