Alban Skenderaj publikon këngën “Nëntor 26” (video)

26 nëntor 21:03

Alban Skenderaj ka sjellë për fansat e tij edhe një projekt të ri muzikor.
Kënga mbanë titullin “Nëntor 26” dhe është shoqëruar me një videoklip animacion mbi të cilin shihet teksti. Tekstin dhe muzikën e këngë e ka punuar vetë këngëtari, ndërsa për videon është përkujdesur Image Studios.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kohët e fundit, Microsoft ka lëshuar përditësime të reja kumulative…