Albin Kurti e Vjosa Osmani përshëndeten dorë me dorë me Thaçin (Foto)

17 shkurt 19:30

Në pritjen e organizuar për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga presidenti Hashim Thaçi, ishin të pranishëm edhe kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentarja Vjosa Osmani.

Në këtë ndeje që është mbajtur në Katedralen “Nënë Tereza”, në sallën Kulturore “Bogdanpolis”, Albin Kurti e Vjosa Osmani u përshëndeten dorë me dorë me presidentin Thaçi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Antonio Conte ka thënë se Interi ia ka dhuruar Lazios…