Albin Tahiri pritet të skijojë sonte rreth orës 04:30

11 shkurt 2018 | 00:06

Skiatori shqiptar, Albin Tahiri, i cili e përfaqëson Kosovën në Lojërat Olimpike Dimërore që po mbahen në PyeongChang të Koresë së Jugut, është nisur për në garën e parë.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka njoftuar se gara ku merr pjesë Albini, fillon në ora 03:00 të së dielës sipas kohës lokale, dhe Albini ka numrin 59 ndërsa pritet ta kryejë garën pas orës 04:30.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria e Shtetit ka sqaruar ndërlidhjen e aksionit të sotëm…