Alex i qëndron prapa Jenniferit edhe në kohë të vështira

11 korrik 11:24

Alex Rodriguez po qëndron i fortë për të fejuarën e tij, Jennifer Lopez. Këngëtarja 50-vjeçare pranoi se kishte probleme me performancën e saj live në “It’s My Party”.

Ajo shpesh shkoi në prapaskenë dhe aty mori shumë përkrahje nga Alexi. Pas përqafimit dhe puthjes së saj, Rodriguezi siguroi Lopezin se ajo natë ishte shfaqja më e mirë që ka parë deri më tani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndërkohë që ekipet e tjera janë duke djegur kaloritë që…