Jahti luksoz ku Dele Ali vazhdon pushimet

11 korrik 11:23

Ndërkohë që ekipet e tjera janë duke djegur kaloritë që kanë marrë gjatë verës, Dele Ali vazhdon të qëndrojë në San Trope, në jahtin luksoz që e paguan 42 mijë euro në javë.

Ali është parë me të dashurën e tij, Rubi Mae, me pushimet që kushtojnë vetëm një pjesë të rrogës 110 mijë euro në javë.

Jahti ka tri dhoma, një suitë personale, si dhe një tryezë pokeri që mund të shfrytëzohet mbrëmjeve. Kuverta ka një vend të rehatshëm pushimi, ku mund të marrin rreze dielli e të presin shërbimin e stafit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ariana Grande ka bërë një koment të rrallë publik për…