Ariana Grande thotë se nuk e njohu ish të fejuarin

11 korrik 11:22

Ariana Grande ka bërë një koment të rrallë publik për marrëdhënien e saj me ish të fejuarin Pete Davidson.

Në një intervistë për “Vogue”, Ariana thotë se u takuan pasi miqtë e bindën atë të shkonte në Nju Jork për një verë. “Miqtë e mi më thanë eja sepse do të kemi një verë argëtuese.

Dhe pastaj takova Pete. Unë e doja dhe nuk e njihja”, ka thënë ajo. Ariana Grande dhe Pete Davidson u fejuan vetëm disa javë pasi filluan të takoheshin në maj të vitit 2018, por marrëdhënia e tyre përfundoi në tetor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali po planifikon blerje për të forcuar ekipin në mënyrë…