Arsenali e kërkon lojtarin e Barcelonës

11 korrik 11:21

Arsenali po planifikon blerje për të forcuar ekipin në mënyrë që të mos pësojë një sezon zhgënjyes si ky i fundit.

“Topçinjtë” janë hedhur në kërkim për një sulmues dhe sipas medieve britanike në radarin e tyre është sulmuesi e Barcelonës, Malcom.

Braziliani nuk arriti të gjente hapësira tek Barcelona nga konkurrenca e fortë por nuk ishte as i preferuar nga trajneri Valverde. “Sun” shkruan se Arsenal është i gatshëm të paguajë 31.5 milion paund për të nënshkruar me brazilianin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali po planifikon blerje për të forcuar ekipin në mënyrë…