Alihajdari publikon këngën ‘Fjalën ta jap’

26 maj 22:41

Betim Alihajdari e ka publikuar këngën e re e cila titullohet “Fjalën ta jap”. Kjo këngë është duke u pritur shumë mirë nga publiku.

Tekstin e këngës “Fjalën ta jap” e ka bërë Filloreta Raçi – Fifi, kurse videoklipin DProduction.

“Shpresoje të ju pëlqej! Me respekt dhe dashuri, Betim Alihajdari”, ka shkruar Alihajdari në profilin e vet në “Facebook”.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i PDK-së, Kujtim Gashi, ka thënë se PDK-ja është…