Alkool dhe femra seksi, yjet e “Premier League-s” bëjnë namin në Ibizia

05 gusht 11:27

Premier League ka mbaruar dhe tashmë futbollistët që militojnë në të i kanë kushtuar vetes disa pushime në plazhet më me zë të botës.

Treshja Dele Alli, James Maddison dhe Jack Grelish janë parë bashkë në të njëjtin vend në shoqërinë e vajzave seksi dhe siç shihet e kanë tepruar jo pak me alkoolin. Ata kanë injoruar në këtë mënyrë dhe masat anti-covid.

Treshja angleze ndodhet në Ibizia të Spanjës, ku ditët e fundit janë parë dhe shumë yje të tjerë të futbollit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reshjet e shiut që filluan mbrëmë kanë shkaktuar probleme në…