Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

26 mars 18:38

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë.
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net.
Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe të tjerat në Turqi.
Ky gjest i tyre është duartrokitur dhe është thënë se duhet të merren shembull çifti i famshm turk.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se sot është…