Alvesi, “portier” i ri i PSG-së

07 shkurt 14:34

Mbrojtësi Dani Alves në ndeshjen ndaj Sochaux është inkuadruar në portën e PSG-së, pasi portieri u ndëshkua më karton të kuq në minutat e fundit.  Skuadra e PSG-së e fitoi ketë ndeshje me rezultat 4-1.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë Besim Beqaj në…