Ambasadori britanik uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

15 maj 16:13

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

“Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, dëshiroj të ju përcjell urimet e mia më të mira të gjithë besimtarëve myslimanë e në veçanti atyre në Kosovë. Le t’ju sjellë ky muaj i shenjtë dashuri, paqe dhe solidaritet”, ka shkuar O’Connelli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata e Apelit e Kosovës ka vendosur që ta lirojë…