Ambasadori Dedaj: Është nder kur nuk harrohen meritat për liri

10 mars 2019 | 16:51

Ambasadori i Kosovës në Shkup, Gjergj Dedaj, duke iu mirënjohjes se pranuar nga presidenti Hashim Thaçi, ka thënë se është nder dhe respekt kur nuk harrohen meritat dhe sakrificat për liri.

“Një mirënjohje nga shteti dhe presidenti! Është nder dhe respekt, kur nuk harrohen meritat dhe sakrificat për liri!”, ka shkruar Dedaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Nje mirenjohje nga shteti dhe presidenti!Eshte ndere dhe respekt, kur nuk harrohen meritat dhe sakrificat per liri!

Gepostet von Gjergj Dedaj am Sonntag, 10. März 2019

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Objekti i “Viva Fersh Store” në Gjakovë është përfshirë nga…