Ambasadori Hovenier së bashku me Lauran festojnë Halloween-in

31 tetor 21:08

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, Jeff Hovenier, së bashku me gruan e tij Lauran, kanë festuar festën e Halloween-it.

Te veshur me kostume për këtë festë, ata kanë postuar disa fotografi në llogarine e Hovenier në Twitter.

“Laura dhe unë ju urojmë shumë Halloween-in të gjithëve. Ne u argëtuam duke festuar më herët me komunitetin e ambasadës dje”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme…