Amerika shënon ndaj Iranit (video)

29 nëntor 20:51

Amerika ka arritur që të gjejë golin e avantazhit në fundin e pjesës së parë ndaj Iranit. Në minutën e 38-të, McKennie jep një krosim të bukur në zonë për Dest, i cili shërben për Pulisiq.

Gjithçka e thjeshtë për lojtarin e Chelseat, që do të pësonte dhe një dëmtim.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe pse në Serbi nuk ka politikë të njohjes së…