Analisti rrah deputetin ‘live’ në studio (Video)

25 dhjetor 2018 | 16:36

Shpesh herë ndodhë që në ekranet televizive personalitete të ndryshme të mos kenë mendimin e njëjtë.

Kështu ka ndodhur edhe një televizion, ku deputeti ukrainas, Igor Mosiyuçuk është përleshur fizikisht me analistin Aleksandër Semeçenko në një transmetim të drejtpërdrejtë.

Deputeti ka akuzuar analistin se paguhet nga lideri i Çeçenisë, Ramazan Kadirov për të bërë një propagandë për Rusinë.

Ndërsa analisti e ka cilësuar deputetin si të sëmurë mendor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Beteja ligjore mes Milanit dhe UEFA-s nuk ka përfunduar. Klubi…