Ancelotti: Hysaj dëshiron të qëndrojë te Napoli

14 janar 2019 | 13:23

Trajneri Carlo Ancelotti ka folur rreth të ardhmes së Elseid Hysajt. Trajneri italian ka bërë me dije se futbollisti shqiptar nuk do të largohet nga Napoli.

“Çështja ‘Hysaj’ është menaxhuar shumë mirë. Kemi pasur një takim dhe kemi kuptuar që ai dëshiron të qëndrojë, ndërsa ne e vlerësojmë shumë. Pastaj në një sezon të gjatë mund të kesh ulje-ngritje. Ai dhe menaxheri i tij janë shumë të qetë”, ka thënë Ancelotti.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dalja para gjykatës së Vlorës për vlerësimin e masës së…