Ancelotti mund të jetë pasardhës i Wengerit

27 shkurt 12:17

Nëse Arsene Wenger shkarkohet në fund të edicionit nga detyra e trajnerit në skuadrën e Arsenalit, atëherë në vend të tij pritet të emërohet Carlo Ancelotti.

Lajmi është bërë i ditur nga “Daily Star”. Një emër tjetër që është folur si trajner i mundshëm i Arsenali është edhe ai i Luis Enriquen, i cili e ka drejtuar Barcelonën dhe Romën.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova,…