Angela Martini prezantoi shtëpinë, bashkëshortin, shoqen dhe kushëririn e saj!

28 nëntor 00:17

Angela Martini hapi dyert e shtëpisë së saj luksosz për Vip Club e ndër të tjera ajo na prezantoi bashkëshortin, Dragos Savulescu, i cili teksa zbriste nga shkallët erdhi gjatë intervistës së Klea Huta duke shprehur ngrohtësi për Angelën duke krijuar dhe një afeksion të ëmbël për shikuesit e “Vip Club” në “Top Channel”.

E rehatuar në kolltukun gjigand të shtëpisë, Angela prezantoi shoqen e saj të ngushtë, e teksa ecte, pranë pishinës ulur ndodhej edhe kushëriri i saj i cili e pyeti :” Cfarë do të hamë për drekë sot?”
E duke ditur se Angela nuk gatuante në shtëpi, zgjedhja e saj direkte ishte një restorant në Los Anxheles.

Angela Martini për Vip Club prezanton shtëpinë, bashkëshortin, shoqen dhe kushëririn e saj

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi, ka theksuar se ish-sekretarja e…