Angela Martini pushton rrjetet sociale me foton e fundit

26 dhjetor 2018 | 14:19

Angela Martini modelja e njohur shqiptare, ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo është veshur me një fustan të shkurtë të kombinuar me grimin e thjeshtë, e që dukej shumë në formë dhe seksi.

“Urime festat” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Ndryshe, modelja për festën e Krishlindjes ka qëndruar në Zvicër

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionë të mëdhenj të futbollit, si Cesk Fabregas, Juan Mata,…