Angelina Jolie emocionet pasi përcjell djalin për në kolegj (Video)

22 gusht 2019 | 17:38

Djali i madh i Angelina Jolie ka filluar kolegjin në Korenë Jugore.

Djali i adaptuar i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Maddoxi, e ka filluar kolegjin në Seul të Koresë Jugore dhe aktorja ishte ajo që e dërgoi aty.

18-vjeçari dhe nëna e tij e famshme i përshëndetën dhe qëndruan për pak me disa prej studentëve të tjerë, të cilët i xhiruan dhe në Instagram i ndanë disa video.

Aty Angelina shihet se si i mban lotët teksa po priste të përshëndetej me të birin.

“Po tentoj të mos qaj”, ka deklaruar ajo.

Maddoxi do të jetojë në konviktet e kolegjit “Yonsei” dhe planifikon të studiojë inxhinierinë e bioteknikës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot është një ditë e veçantë për Dua Lipën dhe…