Angelina Jolie nuk i ndahet elegancës edhe në temperaturat e ulëta

19 dhjetor 10:58

Bukuroshja amerikane Angelina Jolie kishte zgjedhur që, së bashku me fëmijët, të darkonin në një prej restoranteve njujorkeze.

Ajo kishe veshur një fustan të zi gjersa, e ka kombinuar me një palë doreza të zeza, duke kompletuar elegancën klasike. Aktorja nuk ngurroi që për një moment të ndalet dhe t’u japë autografe fansave që ishin mbledhur para restorantit.

42-vjeçarja tash e sa kohë është përfolur për jetën private, më konkretisht rresht shkurorëzimit me bashkëshortin Brad Pitt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agnesa Vuthaj është një ndër modelet e famshme shqiptare. Megjithëse…