Angelina Jolie shkëlqen në Paris (Foto)

10 korrik 11:28

Angelina Jolie dukej e përsosur kur doli nga një hotel në Paris. Ajo ishte e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë kafe dhe ishte e shoqëruar nga vajza e saj, Vivienne.

Aktorja 44-vjeçare dukej në çdo pëllëmbë një yll filmi në këtë fustan me mëngë të gjata. Ajo vendosi aksesorë një rrip ngjyrë kafe që tregoi belin e saj të hollë.

Angelina u shoqërua nga hoteli në Paris së bashku me aktoren Jacqueline Bisset, 74-vjeçare, e cila është dadoja e saj dhe ishte e afërt me nënën e ndjerë të Angelinës, Marcheline.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie dukej e përsosur kur doli nga një hotel…