Anthony Mackie ndahet në heshtje nga gruaja

07 nëntor 11:58

Anthony Mackie dhe bashkëshortja e tij Sheletta Chapital janë ndarë pasi u martuan në vitin 2014 dhe ishin miq fëmijërie.

Aktori 41-vjeçar dorëzoi në heshtje dokumentet për divorc në vitin 2017 duke mos e ditur askush.

Ata kanë katër fëmijë bashkë për të cilët ndajnë kujdestarinë. Nuk dihet ende arsyeja që çoi deri në ndarjen e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka shpallur rezultatet përfundimtare të…