Anxhela ka një urim special për ditën e gruas

08 mars 2021 | 15:55

Këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri, ka bërë një urim të veçantë për 8 marsin, Ditën e Gruas.

Në një intervistë te Roza Lati , ajo kishte shprehur fjalët më të mira dhe krenarinë që ka që është grua,.

“Më vjen mirë që ka një ditë për ne, sepse gruaja është gjëja më e bukur që Zoti ka krijuar dhe e meriton të ketë një festë. Dua të përshëndes të gjitha gratë e forta, të gjitha gratë në karrierë, të gjitha gratë që u bëjnë ballë situatave vetë në jetën e tyre dhe gjithashtu të gjitha mamatë tona, të gjitha gratë shtëpiake që rrisin kalamajtë me shumë dashuri, që merren me të gjitha punët, që burrat nuk munden dhe ua uroj gëzuar festën e 8 Marsit”.

Anxhela Peristeri shfaqet me bikini pasi humbi disa kile – Epoka e Re

Anxhela Peristeri rrëfen historinë e unazës dhe dashurisë që po jeton prej  kohësh - Showbiz

E shpallën 'fituese' në Festivalin e Këngës, REAGON për herë të parë  Anxhela Peristeri - Gazeta Mapo

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, tani e tutje do të…