Anxhela Peristeri shfaqet me bikini pasi humbi disa kile

02 qershor 11:23

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ka treguar se po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj.

Anxhela ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet me bikini dhe vihet re fiziku i saj perfekt. Ajo ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për trupin e saj, por edhe për vullnetin që ka pasur për të arritur deri këtu. Kujtojmë se kohë më parë, Anxhela ishte në e shëndetshme dhe me disa kile më shumë, por që falë këmbënguljes së saj ia ka dalë të ketë format që ka tani.

View this post on Instagram

Happy 1 June ❤️

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sektori i gastronomisë ka filluar punën të hënën. Ky lajm…