Anxhela sjell skena të nxehta me Azemin në klipin e ri

15 shkurt 2024 | 11:46

Anxhela Peristeri ka publikuar videoklipin e ri me protagonist, ish-banorin e Big Brother VIP Kosova 2, Azem Gagica.

Kënga është në gjuhën greke dhe sjell klip me skena të nxehta me Azemin.

Gjithçka është punuar nga bashkëpunëtor grekë të artistes shqiptare

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Superylli i tenisit Rafael Nadal gjithashtu ka shtyrë rikthimin e…