Arbana Osmani vazhdon me Top Channel

05 janar 21:21

Arbana rikthehet në ekran, Alketa ka një mesazh për të dhe Top Channel

Sonte rikthehet në ekranin e ‘Top Channel’, pas një periudhe të gjatë mungese  një prej emisioneve më të dashura për shqiptarët, “Dua të të bëj të lumtur”, në drejtimin e moderatores Arbana Osmani.

Mungesën e saj në ekran e ka ndjerë jo vetë ansat por dhe koleget e saj.

“Suksese me rikthimin dhe shpresoj që do marrësh më shumë kohë në Top këtë vit, se të takon. Njerëzit të duan shumë ty”, shkruan Alketa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka…