Arbenita tregon se si do ta marrë vajzën nga klubet më 2040

28 tetor 11:41

 

Arbenita Ismaili vazhdon që të jetë njëra prej vajzave më të përfolura nëpër rrjetet sociale

E derisa është e tillë, Arbenita ka treguar se si do ta marrë vajzën e saj nga klubi në vitin 2040, kur ajo do të jetë 19 vjeçare.

Kujtojmë se vajza e saj Nina lindi vitin e kaluar dhe është frut i dashurisë së modelës me reperin Fero.

“Premtoj që do të jem një mami ‘cool’”, ka shkruar ajo.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Autoritetet në Kinë nuk do t’i lejojnë më qytetet e…