Ariana Grande, e shkatërruar pas vdekjes së Mac

14 shtator 10:40

Vetëm pak ditë më parë u nda nga jeta reperi i njohur Mac Miller duke shokuar fansat e tij të cilët mbushëm me komente “Instagramin” e të dashurës, këngëtares Ariana Grande.

Ata e fajësonin atë për vdekjen e Mac dhe e detyruan këngëtaren t’i bllokonte të gjitha komentet. Ariana nuk ka pasur asnjë reagim publik në lidhje me ngjarjen por, thjesht, ka postuar një fotografi bardh e zi të ish të dashurit.

Lajme të sponsorizuara