Ariana Grande shfaqet me unazë në gisht

25 nëntor 2018 | 12:31

Ndarja e këngëtares Ariana Grandes nga i fejuari i saj Pete Davidson ka qenë një nga ngjarjet më të bujshme kohët e fundit. Çifti i fejuar vite më parë vendosën ta shkëpusnin romancën e tyre disa muaj më parë.

Pas ndarjes këngëtarja e riktheu sërish tek Pete unazën e diamantit që, sipas të dhënave, kushtonte rreth 93 mijë dollarë. Por Ariana e ka zëvendësuar menjëherë me një të re dhe këtë herë bëhet fjalë për një tjetër lloj marrëdhënie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndarja e këngëtares Ariana Grandes nga i fejuari i saj…