Ariana Grande shijon rikthimin magjik në Britani

21 gusht 2019 | 11:19

Ariana Grande mahniti fansat dhe kritikët gjatë koncertit të vet të parë të plotë në Mbretërinë e Bashkuar që nga sulmi në Manchester, në O2 Arena të Londrës.

Këngëtarja amerikane ka performuar një seri prej 24 këngësh të kompletuara me ndriçim neoni dhe një rikrijim të darkës së fundit.

“Faleminderit për natën magjike të hapjes!”, ka shkruar Grande në llogarinë e vet në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Dwayne Douglas Johnson është martuar të hënën…