Arjola kthehet në Tropojë

31 tetor 22:52

Aktorja dhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP, Arjola Demiri është parë në qejf të mirë. Ajo koshte zgjedhur vendlindjen e prindërve të saj, Tropojen.

Aktorja shqiptare ka vendosur që vikendin e kaluar ta kalojë në Tropojë, vendin nga ajo e ka prejardhjen – pra në Veri të Shqipërisë.

Arjola në këtë vizitë Tropojës ka kaluar çaste të mira buzë lumit Valbona teksa ka qenë e veshur me stil.

Ajo ka pasur të veshur xhinse dhe një xhamper që ekspozonte belin e saj të kolmë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Hekuran Murati thotë se sot përveç pagave…