“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që kanë zgjedhur Sarah dhe PM

17 janar 13:58

Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, aty ku nisën edhe një lidhje dashurie. Edhe tani që ata nuk janë më pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, romanca e tyre duket se po shkon mjaft mirë.

I pari që doli ishte PM, i cili herë pas here thoshte që duhet të dalë edhe Sarah. E dëshira iu realizua. E tashmë duket se po shijojnë lidhjen e tyre dhe i kemi parë thuajse kudo bashkë.

Këto ditë PM ka qëndruar në Shqipëri e duket se po krijon tashmë shoqërinë e përbashkët me Sarah. Kjo e fundit ka publikuar dje disa imazhe në “Instastory”, ku tregon se po udhëton me partnerin e saj.

Blogerja e njohur zbuloi se kanë zgjedhur Bogën, një destinacion shumë të dashur sidomos për dimër. Në një nga videot e postuara ajo shihet me PM në makinë teksa po ashtu një qëndresë e kanë bërë edhe në Prishtinë.

“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që“Arratisen” për pushime së bashku, ja destinacioni që

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
BB VIP – Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë krijuar…